sinan akbaşak

Yazdır
PDF

AKP'den "Gençlik" Kahvaltısı.

Yazar Özgün Haber Beykoz Aktif .

AKP'den "Gençlik" Kahvaltısı.

akp_gen_1
AKP Beykoz İlçe Gençlik Kolları, yerel basınla tanışma ve projeleri hakkında bilgilendirme amaçlı Beykoz Belediyesi Beytaş Restaurant'ta bir kahvaltı programı tertipledi.

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda başlayan kahvaltıda,Başkan Fatih SAĞLAM, Eğitim Birimi Başkanı Taylan UZUN, Teşkilatlanma Birimi Başkanı Arif SOYLU, Medya İletişim Birimi Başkanı Emrah KARACA, Sosyal İşler Birim Başkanı Ramazan İŞÇİ ve İlçe Seçim İşleri Birim Başkanı Anıl ÇINAR ve diğer yönetim ve yürütme kurulu üyelerinden oluşan Yönetim Kurulu adına Başkan Fatih SAĞLAM, yerel basın temsilcilerine davetlerine icabet ettikleri için teşekkür ederek söz aldı;

Bugüne Kısmetmiş.
"3 Ağustos'ta atama yoluyla göreve geldim. Daha önceden planladığım ancak Ramazan yoğunluğu nedeniyle gerçekleştiremediğimiz basınla tanışma, bugüne kısmetmiş. Ben göreve geldikten sonra yeniden yapılanma kararı aldık. Yerel yönetim, İl Gençlik Kolları ve ana kademeyle koordineli çalışıyoruz. 30 kişiden oluşan yönetimimiz 25 mahallede 10+1 şeklinde teşkilatlanıyor. İstanbul genelinde ev ziyaretleri yaparak her mahallede bir kişiyi çalışma kadrolarımıza katmak gibi hedeflerimiz var.

akp_gen_2

Ekim sonunda başlayacak "Teşkilatçılık nedir?", "1908-2008 yakın siyasi tarihimiz", "AKP'nin misyonu ve hedefleri" gibi temel derslerden oluşan üç haftalık bir eğitim programımız var."

Rehabilitasyon Merkezleri Oluşturacağız.
Sosyal İşler Birim Başkanı Ramazan İŞÇİ; "İktidarda olan bir partinin Beykoz'da faaliyet gösteren bir gençlik teşkilatı olarak, Beykoz'da madde kullanımı ve suç eğilimi olan gençleri
Oluşturmayı planladığımız rehabilitasyon merkezlerine yönlendirerek sosyal yaşama katmayı hedefliyoruz. Kurban Bayramında da ihtiyaç sahiplerine bazı yardımlar yapmayı düşünüyoruz."şeklinde bir bilgilendirme yaptı."

akp_gen_3

Şişecam Neden Üniversite olmasın?
Eğitim Birimi Başkanı Taylan UZUN; "Atış poligonunda uzman eğitimciler tarafından verilecek, 18'den küçüklere silahsız, 18'den büyüklere silahlı eğitimle, işsiz gençlere güvenlik sertifikası vererek istihdam alanında da katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Ayrıca eski Şişecam binasının Üniversite yapılmasıyla ilgili isteğimizi yukarılara ileteceğiz" dedi.

Web Sitemiz Hizmete Girecek.
Medya İletişim ve Tanıtım Birimi Başkanı Emrah KARACA; "İlçe Gençlik Teşkilatımızın şu anda tasarım aşamasında olan web sitesi yakında hizmete girecek ve faaliyetlerimiz Beykozlular tarafından güncel olarak takip edilebilecek." şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

Yorum ekle

Son Yorumlar

Özgün Haber Beykoz Gazetesi Yorumları