Yazdır
PDF

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı

Yazar Özgün Haber Beykoz Aktif .

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı

chp_danma_meclis_4

Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi, Ferdun Karakaya Sahnesi'nde gerçekleşen CHP Beykoz İlçe Başkanlığı Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleşti.

chp_danma_meclis_3

CHP İl Başkanı Berhan ŞİMŞEK, CHP İlçe Başkanı İsmet KONCA, Parti Meclis Üyelerinden İhsan ÖZKES ve Azmi YILDIZ ve CHP'li katılımcıların olduğu salonda ayakta kalanlar oldu.

chp_danma_meclis_6

CHP Beykoz İlçe Başkanı İsmet KONCA:

Önümüzdeki 2011 yılı seçimleri için çalışmalarına hız veren CHP Beykoz İlçe Başkanlığı Genişletilmiş Danışma Meclis Toplantısı'nda İlçe Başkanı İsmet KONCA: "Partiye zaman ayırın, hedefimiz iktidar" diyerek teşkilata çalışmalarında ara vermeden daha da hız vermelerini istedi. Toplantıda ayrıca 12 Eylül Referandumu'nda görev yapan partililere ise başarı belgeleri takdim edildi.

chp_danma_meclis_5

KONCA, konuşmasının devamında CHP İlçe Teşkilatı olarak 4 Bin üyeleri bulunduğunu, İl Başkanlığının başlattığı Kılcal Damar Örgütlenmesini Beykoz'da ve İstanbul'da dereceye girecek şekilde yapacaklarını açıkladı. Beykoz'da ki 4 Bin üyenin de yeni üyeler kazandırarak üye sayısını arttırmanın CHP olarak Beykoz'daki gücünün artması demek olduğunu söyleyerek, 4 Bin Üyenin getireceği her bir üye ile 8 Bin üyeleri olacaklarını, CHP'yi iktidara taşımanın tek yolu olarak CHP'liyim diyen her vatandaşın görevi olduğunu belirtti.

chp_danma_meclis_2

CHP Parti Meclis Üyesi İhsan ÖZKES:
Üsküdar Müftüsü olarak kamu görevi yapan ÖZKES yaptığı kısa konuşmasında: " "Allah'ın gönderdiği dini asla kabul etmezlik yapmayız" diyerek, Mimar Sinan tarafından 1574 yılında yapılan Süleymaniye Camisi'nin sanki Recebiye camisi gibi yeniden açıldığını söyleyerek "Yargının, basının, kışlanın ne halde olduğunu görüyorsunuz bunların hakkından CHP gelecek" dedi.

İlçe Sekreteri Yusuf SARIKAYA , Eğitim Sekreteri Arzu ÖNER, Gençlik Kolları Başkanı Erman ERDAL, Kadın Kolları Başkanı Özlem ŞENOL ve Meclis Üyesi Hüseyin OKUMUŞ'un Divanı teşkil ettiği toplantıda, Parti Meclis üyesi Azmi YILDIZ'da bir konuşma yaptı...

chp_danma_meclis_1

Parti Meclis Üyesi Azmi YILDIZ:
YILDIZ 12 Eylül Referandumunda kaybettiklerini fakat bunun yanında "Evet" oyu kullananlarında pişman olacaklarını söyleyerek, AKP'nin yasamayı ve yürütmeyi eline aldığını belirterek şu konuşmayı yaptı: ""Yargıtay'ı da eline alarak tek engeli kaldırdı... Hukuk devleti kaybetti, kazanan yalan rüzgarıdır... AKP devletin tüm olanaklarını kullandı... AKP adamlarına, ‘taraf olun yoksa bertaraf olursunuz'" şeklinde konuşan Azmi Yıldız, "AKP' ye tek teslim olmayan CHP'dir".

chp_danma_meclis_7

CHP İstanbul İl Başkanı Berhan ŞİMŞEK:
ŞİMŞEK 2011 Milletvekili Genel Seçimleri için hazırladıkları "Kılcal Damar Örgütlenmesi" projesini anlattı. Başkan ŞİMŞEK, örgütlenmenin çok önemli olduğunu vurgulayarak, "her mahallenin bir temsilcisi olacak hatta sokak sorumluları olacak" diyerek partilileri uyardı.

Başbakan Recep Tayip ERDOĞAN'ı eleştiren CHP İstanbul İl Başkanı, "Recep Tayyip ERDOĞAN, 'İstanbul benim sevdam diyor', ama itfaiye helikopteri almıyor" şeklinde konuşarak, AK Parti iktidarında yoksulun daha yoksul, zenginin daha zengin olduğunu söyledi.

Kıbrıs Harekâtı'nda en çok gönüllünün Diyarbakır ve Muş'tan geldiğini belirten Şimşek, "onlar o zaman kardeşimizdi... Şimdi düşman mı oldu? Kardeşi kardeşe düşman ettiler... Birileri bizi dövüştürmek istiyor."şeklinde konuştu.

Yorum ekle

Son Yorumlar

Özgün Haber Beykoz Gazetesi Yorumları