Yazdır
PDF

CHP'den Dayanışma Gecesi

Yazar Özgün Haber Beykoz Aktif .

CHP_ARROM_1

CHP'den Dayanışma Gecesi

Önümüzdeki Genel Seçimler için çalışmalarına ara vermeden devam eden CHP Beykoz Teşkilatı, Aşşrom Restaurant'ta düzenledikleri dayanışma yemeğinde bir araya geldi.

CHP_ARROM_9

CHP Beykoz İlçe Başkanı İsmet KONCA, eski İstanbul İl Başkanı Berhab ŞİMŞEK, CHP eski Bakanı Önay ALPAGO, Beykoz Eski belediye Başkanı Şefket ARIKAN ile Alaaddin KÖSELER, CHP İstanbul Milletvekili Bayram MERAL, CHP İstanbul Milletvekili Algan HACALOĞLU, eski bakan Mehmet MOĞULTAY, İş adamı İsmet ACAR, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Cavit GÜL, Akbaba Köyü Muhtarı Yüksel KILIÇ, Polonez Köyü Muhtarı Antony VILKOŞEVKSI, Soğuksu Mahallesi Muhtarı Muammer AYDINOĞLU, Kavacık Mahallesi Muhtarı Yusuf KESİCİ, Beykoz TOFD Başkanı Serap BEŞER ile Başkan Yardımcısı Saniye EFE, Beykoz Vakfı Şaban TÖREN, Anadolu Hisarı Turizm ve Kalkındırma Derneği Dernek Başkanı Mustafa BABUZ Rüzgarlıbahçe Aşşrom Restaurat'ta düzenlenen geceye katılan isimler oldu.

CHP_ARROM_5

600 kişilik düzenlenen yemeğe katılım oldukça fazla oldu. Program saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı'nın okunması ve ardından CHP Beykoz İlçe Teşkilatı'nın yapmış olduğu çalışmaların sinevisyon gösterimi ile devam etti.

CHP_ARROM_10

CHP Beykoz İlçe Başkanı İsmet KONCA gecede yaptığı konuşmasında önümüzdeki 12 Haziran 2011 seçimleri için CHP Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve tüm teşkilatın seçim çalışmalarına ara vermeden çalışmalarına devam ettiklerini ve seçime hazır olduklarını belirtti.

CHP_ARROM_3

KONCA, CHP'nin 12 Haziran 2011 seçiminde iktidara geleceğini, bunu hak ettiğini, %31 olan oy oranını %40 olarak yükselteceklerinden de hiçbir şüpheleri olmadığını şu sözlerle ifade etti: "başarmak için tek yol hep beraber inatla ve ısrarla çalışmaktır. Bu seçimde önceki seçimlerde yaptığımız gibi değil, biraz daha fazla zaman ayırıp, maddi ve manevi destek sağlayarak. Seçimde CHP olarak tek başına iktidara gelmeliyiz" dedi.

CHP_ARROM_6

CHP'ye katılan yeni isimlere de rozet takıldı. CHP'ye katılan yeni isimler ise şunlar oldu.
Prof. Dr. Bayram ÖZTÜRK, Yrd. Doç. Dr. Baki AKSU, Dr. Zuhal ÖZEN, Op. Dr. Mithat YARDIM, Dr. Nevzat BAYDAR,Dr. İslam YAVUZ, Mikail CEYLAN, Ege ERCAN, Ali Kemal AKGÜN, Murat UZUN, Selahattin BALTACI, Mesut YAVUZ, Kenan ERSİN, Funda PEHLİVANOĞLU, Nuray MELETLİ,Ozan YILMAZ, Ahu DEMİR, Serkan KETENCİ, Ümit ÖZDEMİR,Evrim ÖZDEMİR, İrem Gizem YILMAZ, Zeynep TAKMAZ.

CHP_ARROM_2

CHP_ARROM_4

CHP_ARROM_8

CHP_ARROM_7

Yorum ekle

Son Yorumlar

Özgün Haber Beykoz Gazetesi Yorumları