Ana Sayfa Güncel, Siyaset 23 Aralık 2021 580 Görüntüleme

BİSK’ten BEYMEZ’e ziyaret.

reklam

BİSK yöneticileri BEYMEZ’e bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Başkan Asım Özdemir öncülüğündeki heyet Coşkun Tosun, Yüksel Kılıç, Şeref Kurtuluş ve İlker Güner’den oluştu. BEYMEZ karşılama heyetinde Başkan ErdalÖztürk ve yönetim kurulu üyeleri Nevin Çalışkan ve Hayrullah Usta hazır bulundu.

BEYMEZ Başkanı Erdal Öztürk ziyaretten son derece memnun olduğunu dile getirip sözlerine başladı. BİSK Beykoz’a sadece spor alanında değil, toplumun ayakta kalabilmesi için gençlere yönelik öncülük yapması arka sokaklara çocuklarımızın terk edilmemesi başlı başına kutsal bir görevdir. Bu anlamda tüm spor camiasını bünyesinde barındıran BİSK önemli bir STK’dır.

BİSK Başkanı Asım Özdemir BEYMEZ ile bir araya gelmekten Mutlu olduğunu dile getirdi. Son günlerde Beykoz Belediyesi ile yaşanan bir takım sıkıntılara açıklık getirdi. İnşallah bu sıkıntıları el birliğiyle aşacaklarını belirtti. Katılımcılar sırayla sporun ve Beykoz’un sıkıntılarını dile getirdiler. Sohbetin sonunda BİSK yönetimi BEYMEZ başkanı Erdal Öztürk’e ve BEYMEZ başkan vekili Nevin Çalışkan’a milli takım forması hediye etti. Erdal Öztürk inşallah Beykoz’un milli takımı hazır olduğunda kazanılmayacak maç yoktur dedi.

Son olarak basın mensuplarının sorularına cevap verilerek görüşme sonlandırıldı.

 

Etiketler: