Ana Sayfa Güncel, Siyaset, Spor 18 Nisan 2022 1255 Görüntüleme

BİSK’ten geniş katılımlı iftar programı

reklam

Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği (BİSK) Beykoz’un spor camiası, STK ve Siyasi isimlerini iftarda bir masada buluşturdu.

BİSK yönetimi ve Yönetim Kurulu Üyeleri, gelen misafirleri kapıda karşılayarak tek tek ilgilendiler.  

BİSK tarafından 16 Nisan Cumartesi akşamı organize edilen, İBB Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğinde salonun tamamının dolu olduğu gözlendi.  Hemen hemen tüm siyasi parti temsilcileri, Beykoz’un tüm spor camiası ve STK Başkanların katılım gösterdiği iftar yemeğinde tüm katılımcıların samimi bir ortamda, sohbetler eşliğinde iftar yapma şansını yaşadı.

BİSK Başkanı Asım Özdemir ve BİSK Genel Sekreteri İlker Güner iftar yemeğinde hemen hemen tüm masalardaki misafirleri ile  tek tek ilgilenerek iyi bir ev sahipliği gerçekleştirdiler.

Programda açılış konuşmasını Mustafa Kaya yaptı. Tüm katılımcıları anons ederek teşekkürlerini sunan Kaya, mikrofonu BİSK Başkanı Asım Özdemir’e bıraktı.

Beykoz Kulüpler Birliği (BİSK) Başkanı Asım Özdemir yapmış olduğu kısa konuşmasında tüm katılımcıları tek tek sayarak “hoş geldiniz” dedikten sonra sözlerine şöyle devam etti; “Bir birimiz ile bir arada olmayı özlediğimiz için katılım sayısını bu sebeple yüksek tuttuk.  Ben bu kadar geniş bir çerçevede gerçekleşen iftar programımıza gelen herkese teşekkürlerimi iletmek istiyorum ” dedi.

Program daha sonra hatıra fotoğrafları çekilmesiyle son buldu.

[ngg src=”galleries” ids=”301″ display=”basic_slideshow”]