Ana Sayfa Güncel, Siyaset 24 Nisan 2022 358 Görüntüleme

AVRASYA YAPI’dan İftar Programı

reklam

“ASKIDA MAMA – BİR PATİYE CAN OL” Sosyal Sorumluluk Projesi ve daha birçok  proje ile Beykoz’da sesini duyuran, Beykoz’un 3 noktasında mağazaları bulunan Avrasya Yapı Marketleri Yönetim Kurulu Başkanı Mikail Akyıldız, Anadoluhisarı’nda bulunan Merkez binasında Beykoz’un tanınmış kurum, Siyasi isimleri, STK, Spor camiası ve iş insanları ile iftar organizasyonunda bir araya geldi.

Yaklaşık 60 kişinin bir araya geldiği İftar programında; MHP Rize İl Başkanı İhsan Alkan, CHP Meclis Üyesi Recai Çelik,  Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Süleyman Erdoğdu, Anadoluhisarı Turizm Derneğii Başkanı Mustafa Babuz, Çubuklu Mahalle Muhtarı Hüsnü Kolcu, Göztepe Muhtarı Arzu Kuşdili, BEYMEZ Başkan Erdal Öztürk, Çubuklu Spor Kulübü Başkanı Coşkun Tosun, TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe, Şehit Hasan Kaya Ortaokulu Müdürü Özgür Tan, İş İnsanı Taner Mert, Arzu Başlantı, Sedat Kuvel, Recep Ali Aksoylu, dostları ve AVRASYA çalışanları bir sofrada buluştu.

Avrasya Yapı Marketleri Yönetim Kurulu Başkanı Mikail Akyıldız, davetine icabet eden tüm misafirlerine “Hoş geldiniz” diyerek tüm katılımcıları selamladı.

Samimi bir ortamda sohbet havasında geçen iftar yemeğine katılan gazetecilere de açıklamalarda bulunan AVRASYA Yapı Market sahibi Mikail Akyıldız, amaçlarının Ramazan ayında güzel bir akşam geçirmek olduğunu söyledi.

Program iftar öncesi Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. İftar yemeğinin yenmesinin ardından da dua okundu.

AVRASYA Yapı Marketleri çalışanlarından Betül Toptan için sürpriz doğum günü pastası kesilerek, küçük te bir kutlama yapıldı.

Gece sohbetler ile devam ederken, Kemençe ustası Musa Argun, Sazı ile Emcunet Tuncer, Klavyesi ile Sofu Soylu’nun müzikleri, Karadenizli sanatçılar Yunus Emre Arıcı ve Semih Aytaç’ın söylemiş oldukları türküleri ile

tüm katılımcılar halay ve de horonlarla doyasıya eğlenme fırsatı buldular.

[ngg src=”galleries” ids=”306″ display=”basic_slideshow”]