Ana Sayfa Güncel, Siyaset, Spor 24 Temmuz 2022 304 Görüntüleme

Anadoluhisarı İdman Yurdu’nda İlker Güner Dönemi

reklam

Beykoz İlçesinin Asırlık Çınarlarından Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü’nde Olağan Genel Kurul sonrası Başkanlığa İlker Güner getirildi.

Kongre başlangıcında oylama sonrasında Divan Kurulu seçildi. Divan Başkanı olarak BİSK Başkanı Asım Özdemir seçilirken, Kâtip Üyeliklerine ise K. Adnan Güner, Recep Urel ve Özcan Ege seçildi.   

Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulüp Merkezinde yapılan Kongre saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşımızın okunması ile başladı.

Kongre’de Faaliyet Raporunu Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulüp Başkanı Cenk Nur okudu. Kongre Maddeleri uygulandığı programda Başkan Nur, Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü’nün tarihi hakkında da bilgiler aktardı.

Tek liste ile girilen Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Olağan Kongre sonrası Başkanlığa İlker Güner getirildi.  

İlker Güner (Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı)

Bizlere destek veren herkese teşekkür ederim. Anadoluhisarı İdman Yurdunu layık olduğu yere getirebilmek için elimizden geleni yapacağız. Geçtiğimiz dönemde imkansızı başardık, bizler sonuna kadar mücadele ettik, hedeflere ulaştık. Bütün yönetici arkadaşlarımızı can-ı gönülden kutlamak istiyorum. Şimdi daha büyük hedeflere ulaşmak için koşacağız. Bizleri cesaretlendirip destek veren bütün üyelerimize, herkese teşekkür ediyoruz.

Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü, İlker Güner Başkanlığındaki yeni yönetim listesi:

Yönetim Kurulu:  İlker Güner, Tolga Arat, Yahyahan Muslubaş, Ferda Özkalender, Atahan Paşabeyoğlu, Resul Rençber, İslam Yıldız, Volkan Düzgün, Furkan Çelik, Erkan Balkan, Uğur Murat Bayraktar, Tuba Köroğlu, Adem Şahin, Recep Hisli, Sinan Kekeva, Yakup Türk, Hakan Arkan, Cüneyt Yalvaç, Nazım Erdoğan, Serhan Turaman, Semih Güveli, Ahmet Nuri Kurumahmut

Denetleme Kurulu: Hilal Güveli, Harun Eyibil, Bahadır Ünal, Cihat Kurtuluş, Serkan Acar, Ahmet Özçelik,

Disiplin Kurulu: Miktat Güner, Faruk Ünal, Ali Benli, Hakan Şaşmazer, Oral Kap, Gürcan Öztürk

Federasyon Delegeleri: İlker Güner, Tolga Arat, Erkan Balkan, Murat Bayraktar, Hakan Arkan, Serhan Turaman