Ana Sayfa Güncel, Siyaset 24 Temmuz 2022 309 Görüntüleme

Beykoz’da Yeni Hastane Görüşmeleri

reklam

Beykoz’da yapılması planlanan yeni hastane için Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, Millî Eğitim Bakanı Prof. Dr. Mahmut Özer, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve AK Parti Milletvekili Belma Satır ile bir araya geldi. Yapılacak yeni hastane için görüşmeler yapıldı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç konu hakkında sosyal medyasından yaptığı açıklamasında : “Bugün Beykoz’umuza yapılacak yeni hastane için önemli bir adım daha attık. Millî Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Mahmut Özer ve İstanbul Valimiz Ali Yerlikaya ile Şahinkaya eğitim alanının bir kısmının yeni hastane için ayrılması hususunda verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Nazik ev sahipliği için Sayın Bakanımıza ve bizleri yalnız bırakmayan Milletvekilimiz Sayın Belma Satır’a teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ise yeni yapılacak hastane için gerçekleştirdikleri buluşmayı şu sözlerle duyurdu: “Hazırlıklarını yürüttüğümüz Beykoz’umuza yapılacak yeni hastanenin yeri hakkında bugün verimli bir toplantı gerçekleştirdik.

Millî Eğitim Bakanlığı’na ait Şahinkaya’da bulunan arazinin bir kısmının hastanemiz için ayrılması hususunda olumlu bir ilerleme kaydettik.

Kıymetli destekleri için Milli Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer’e, İstanbul Valimiz Sayın Ali Yerlikaya’ya ve bu süreçte bizi yalnız bırakmayan İstanbul Milletvekilimiz Sayın Belma Satır’a teşekkür ediyorum.

Sürecin başından bugüne ilgi ve desteklerini esirgemeyen Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca’ya da şükranlarımı sunuyorum.

Beykoz’umuza hayırlı olsun.”