Ana Sayfa Güncel, Siyaset 5 Ağustos 2022 197 Görüntüleme

AYDIN DÜZGÜN’DEN, ŞABAN TÖREN’E ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER

reklam

Beykoz Vakfı eski başkanı Şaban Tören’in, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün hakkında sosyal medyada paylaştığı bazı sözler üzerine Aydın Düzgün’den yanıt gecikmedi.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından yapılan açıklamayı aynen yayınlıyoruz.

Beykoz Kamuoyuna: Bu açıklamayı yapmak, artık maalesef bir zaruret hâline gelmiştir. Bazen hoş eleştiriler bazen de kızdığımız eleştiriler hayatın içinde, yaşamın akışında olan eleştirilerdir. Fakat karalama, iftira, yalan içeren, arkadan dolanarak yapılan işler, bu tür davranışlar, Normal insan davranışı tabii ki olmaz, olmamalıdır. Peki, böyle insan örnekleri yok mu?

Tabii ki var, bunlardan sadece bir tanesi olan ŞABAN TÖREN adlı şahsın (Miadı geçmiş, bir başka deyişle tedavülden kalkmış, Beykoz’dan göçmüş.) biyografisini kısaca anlatmaya çalışacağım.

A ) Şaban Tören bir sendikacı olmasına karşın aslında işçi düşmanı biridir.

B ) İşçileri, birbirine düşüren “civciv sarısı” bir sarı sendikacıdır.

C ) Şaban Tören, solcuyum diyen ancak  sola ve CHP’ye hiçbir zaman oyu nasip olmamış özel bir türdür.

D ) Şaban Tören, AKP var olduğundan bu yana AKP’ye oy vermiş özel  bir türdür.

E ) Şaban Tören, Beykoz vakfını yöneticilerinin haberi olmadan AKP’li Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e para karşılığı satmış özel bir türdür.

F ) Şaban Tören, her zaman emekçilerin yerine sermayenin sözcüsü olmuştur.

G ) Şaban Tören, S H P Belediye Başkanı Şevket Arıkan’ın odasına çöp döktüren birisidir.

H ) Şaban Tören, 2009 CHP Beykoz Belediye Başkanı adayına “oy verenin, verdirenin…” deyip, AKP’li Yücel Çelikbilek’e oy veren, verdiren birisidir.

Şimdide, oy vermediği   verdirmediği 2014’te CHP adayı olamadığı için M H P aday olan (A.K.)’yi aday yapmak peşinde düşmüş olan bir kişidir. Şaban Tören AKP’li Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın CHP’yi karıştırma ihalesini alan kişidir.

AK Partililerin Tören hakkında “Kendi hâline bırakın, Bu saatten sonra tıbbi müdahaleye cevap verecek durumda değil” dediği için Şaban Tören’in söylediğini her sözün gerek BEYKOZ gerekse DİKİLİ halkının görmezden gelmesini tavsiye eder, Tüm halkımızın Şaban Tören’e “ He, He ”diyerek geçiştirmesini diler sevgi ve saygılarımı sunarım.

Aydın Düzgün

CHP BEYKOZ İLÇE BAŞKANI